PIVO Z TOVÁRNY JAKO DÁREK K VÁNOCŮM

By 9.12.2019Aktuality

Rozhodli jste se potěšit své blízké pivním dárkem z pivovaru Továrna? Připravili jsme k prodeji dárkovou kazetu. Pivo Bock a Winter Ale si z ní budou obdarovaní moci vychutnat ze skleněných 1L lahvích s pákovými uzávěry.

DÁRKOVÁ KAZETA BOCK 16°/ Winter Ale13° 1 + 1 l 289,-
BOCK 16° (polotmavé spodně kvašené) Původně saský, dnes spíše bavorský, pivní styl historicky vyráběný pro zahřátí během chladnějších období roku. Továrenský Bock 16 byl uvařen právě pro tyto příležitosti. Je charakteristický plnou sladovou chutí, umírněnou hořkostí a středním řízem. K jeho přípravě byly použity čtyři druhy sladů, důležitou roli v celkovém chuťovém vjemu hrají zejména karamelové slady z Bavorska. Pro chmelení byly použity německé odrůdy chmele Magnum a Spalter Select.

WINTER ALE 13° (polotmavé svrchně kvašené)
Plné pivo určené k poklidnému popíjení během dlouhých podzimních a zimních
večerů. Vyznačuje se sytě červenou barvou a intenzivní, nikoli však nadměrnou
hořkostí. Byl vyroben za použití pěti druhů sladu, přičemž specifickou chuť mu dodávají zejména melanoidní slad a carared. Pro chmelení bylo použito pět zámořských chmelových odrůd – Amarillo, Cascade, Citra, Columbus a Chinook, které pivu dodávají citrusové, květinové a jemně oříškové tóny.

V prodeji v Továrně ve Slaném – u obsluhy restaurace nebo pivnice a v Beer and Burger v Kynského 125.
Cena dárkové kazety: 289,-

Těšíme se na vaši návštěvu!